طراحی سایت در سراسر ایران

طراحی سایت در سراسر ایران

طراحی سایت در ایران مخصوصا در اوضاع کنونی یکی از بهترین کار هایی است که شما میتوانید با سرمایه حداقلی یک وب سایت داشته باشید.

تا کنون خیلی از کسب و کار ها مقاومتی برای ساخت وب سایت داشتن ولی در همین اوضاع باید سریعا به ساخت وب سایت و اینترنتی شدن کسب و کار خودمان روی بیاوریم.

چرا؟ چون همین حالا که شما در حال خواندن این متن هستید خیلی از همکاران شما برای، کسب و کار خودشان سایت طراحی کرده اند. و به فکر ارتقا آن هستند.

دلایلی که باید وب سایت داشته باشید

  1. بیشتر دیده شدن
  2. بروزرسانی و ساماندهی محصولات به صورت مرتبط
  3. پیگیری و ارتباط بیشتر با مشتری
  4. درآمد غیرفعال و بدون سختی های شغل فیزیکی

این تنها بخشی از دلایل بود که شما چرا باید کسب و کار خودتان را مجازی کنید.

تیم کلارو از سال 97 به صورت رسمی کار خود را شروع کرده و تا الن توانسته چندین پروژه موفق را در رزومه کاری موفق خود داشته باشد. هدف اصلی ا جذب رضایت شما مشتری عزیز هست.

پیج اینستاگرام تیم کلارو

ریسپانسیو بودن (Responsive) یا واکنش گرایی سایت

ریسپانسیو بودن بدین معنی است که سایت شما خودش را با تمام اندازه‌های صفحه (کامپیوتر، تبلت و گوشی همراه) تطبیق دهد. این ویژگی کمک می‌کند که هر کسی با هر دستگاهی به راحتی بتواند از سایت شما استفاده کند.

در سال 2015 بود که گوگل اعلام کرد جستجوهای انجام شده با موبایل بیش از 50% کل جستجوهای گوگل را شامل میشوند.

برای سایت شما هم عین همین موضوع صادق است. یعنی اکثر کاربران شما با گوشی به سراغتان می‌آیند. پس بسیار مهم است که سایت خود را برای گوشی‌های موبایل آماده کنید. البته مساله فقط کاربران نیستند. وقتی که کاربری از طریق گوشی در گوگل جستجو می‌کند.

رتبه‌های برتر برای سایت‌هایی خواهد بود که ریسپانسیو هستند، چرا که استفاده از آنها برای کاربر گوشی راحت‌تر است. پس ریسپانسیو بودن روی ترافیک سایت شما از گوگل هم تاثیرگذار خواهد بود.

طراحی ظاهری سایت (User Interface)

ظاهر سایت شما اهمیت بسیاری دارد. ظاهر اولین چیزی است که توجه کاربران را به خود جلب می‌کند و می‌تواند تاثیر قابل توجهی روی آنها داشته باشد. پس باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید.

فرض کنید وقتی وارد یک خانه می‌شوید، نحوه‌ی تزئین و دکور داخلی خانه مجذوبتان می‌کند و دیگر دلتان نمی‌آید از خانه بیرون بیاید. یک وب‌سایت هم به همین شکل است.

اگر ظاهر وب‌سایت مجذوبتان کند و طراحی گرافیکی آن را دوست داشته باشید، به این معنی است که وقت بیشتری را در آن صرف خواهید کرد

ظاهر سایت با کلمه User Interface (یا به اصطلاح UI) هم شناخته می‌شود.

کدنویسی تمیز قالب سایت

آخرین مساله‌ای که خوب است به آن توجه داشت، کدنویسی قالب است. هر چقدر که یک قالب تمیزتر و بهتر نوشته شود، توسعه آن راحت‌تر خواهد بود و با اشکالات کمتری روبرو می‌شود. به علاوه کدنویسی خوب و رعایت اصول درست باعث داشتن رتبه بهتری در گوگل هم می‌شود.

طراحی سایت شرکتی

البته بررسی این مساله شاید چندان راحت نباشد و واقعاً لازم هم نیست که وقت بسیار زیادی را صرف آن کنید. فقط مطمئن باشید که یک تیم حرفه‌ای سایت شما را می‌سازد.

مزایای داشتن یک وب سایت - تیم کلارو

مزایای داشتن وب‌سایت برای افرادی که از طریق اینستاگرام و تلگرام کسب درآمد می‌کنند؛ بعضا زیاد واضح نیست که در این مقاله قصد داریم، به مهم‌ترین نکاتی که لازم است شما آن را بدانید اشاره خواهم کرد. چرا باید سایت داشته باشیم؟

شرکت‌های بزرگ ایرانی در چند سال اخیر فعالیت خود را در فضای دیجیتال افزایش دادند. چرا که متوجه پتانسیل قدرتمند دسترسی به مخاطبان بیشتر را با توجه به تغییر و تحولات درک نمودند. در این میان شرکت‌ها، کسب و کارهای کوچک و خویش‌فرما نیز به اهمیت حضور در اینترنت پی بردند.

حیات و بقا کسب و کار های - تیم کلارو

برای ادامه حیات و بقا کسب و کار آفلاین خود ما نیازمند استفاده از مولتی چنل و کانال‌های جذب مختلف مخاطب از طریق اینترنت هستیم. باید این واقعیت را بپذیریم که برای رقابت بدون داشتن وب‌سایت هیچ شانس موفقیتی در بازار فعلی کشورمان نخواهیم داشت. همیشه به این موضوع به صورت‌های مختلف اشاره نمودم، که شما قبلا باید با هزینه‌های تبلیغاتی بیشتر که صاحبان رسانه نفع بیشتری از آن می‌بردند؛ استفاده می‌کردید.

چرا مزایای داشتن سایت در کسب و کار اینترنتی این قدر حیاتی است؟

ولی در حال حاضر هر کسب و کاری در هر مقیاس و اندازه‌ای که باشد؛ می‌تواند برای کسب و کار خود یک تریبون و رسانه جذابی را برای مخاطبان داشته باشد. در پنج تا ده سال پیش، رقابت برای نتایج جست و جوی محلی، بسیار کمتر از امروز بود. ولی حالا شما باید علاوه بر SEO از روش‌های دیگر دیجیتال مارکتینگ هم بهره ببرید. تا بتوانید حضور خود را با داشتن وب‌سایت در اینترنت تثبیت بکنید.

همچنین از رسانه‌های که مخاطبان بیشتری را توانستند جذب نمایند استفاده حداکثری نمایید. الان در برخی موارد رقابت تا حدی افزایش یافته است که تبلیغات گوگل ادوردز هم با بودجه کم جواب نمی‌دهد. البته این را باید مذکر شوم که در برخی از رشته‌ها این وضعیت حاکم نیست. شما حتی بدونی سئو و بهینه‌سازی سایت هم با تبلیغ کلیکی و هدفمند گوگل هم می‌توانید نتایج خوبی را دریافت نمایید.

حتی اگر شما یک وب‌سایت بسیار حرفه‌ای هم طراحی نمایید؛ همانند یک فروشگاه شیک در وسط یک کویر است؛ که باید برای آن امکانات حمل و نقل مسافر مثل جاده‌کشی، هوایی، ریلی را فراهم نمایید. پس شما فقط با داشتن وب‌سایت، یا پیج اینستاگرام و کانال تلگرام نمی‌توانید به موفقیت خاصی دست یابید.

بنابراین علاوه بر حضور در اینترنت با داشتن وب‌سایت، اقدام نمایید. حتما باید از روش‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ و غیردیجیتال استفاده نمایید. شما در اینستاگرام شاید به مخاطبان بیشتری دست یابید ولی هیچی تضمینی در پایداری این ارتباط با شما وجود ندارد. یعنی شما در یک پلتفرمی همانند اینستاگرام با محدودیت‌های بسیاری درگیر هستید.

اعتماد سازی بین مخاطب - تیم کلارو

برای اعتمادسازی و تبدیل مخاطب به مشتری در میان ده‌ها رقیب دیگر فرصت و شانس کمتری دارید. بنابراین مزایای داشت وب سایت را حتما چندین بار بخوانید؛ تا واقعا به مزیت‌های داشت وب سایت پی ببرید. به طور حتم درآمد شما را حداقل ۱۰ برابر افزایش می‌دهد.

 

چگونه یک سایت بخریم ؟

برای افرادی که پولی دارند و یا قصد ایجاد یک کار دارند، محیط اینترنت می‌تواند نظر این افراد را تا حد زیادی به خود جلب کند. یکی از بخش‌های بسیار پر سود هم خرید و یا راه‌اندازی یک سایت است.

سایت‌های اینترنتی زیادی هستند که با فروش محصولات و یا ارائه خدمات، به چنان درآمدی دست پیدا کرده‌اند که دیگران را هم مشتاق به انجام چنین کارهایی می‌کنند.

اما باید در این زمینه بسیار محتاط عمل کرد و با دانش لازم دست به کار شد. باید بدانیم که بدون دانش اولیه نباید سرمایه گذاری خودمان را شروع کنیم. این کار می‌تواند به از دست دادن کل دارایی‌مان بیانجامد.

منظور از خرید یک سایت چیست؟

منظور از خرید یک سایت چیست

وقتی صحبت از خرید یک سایت می‌کنیم، باید بدانیم دقیقاً منظور چیست. اصولاً خرید یک سایت به معنی خرید یک سایت آماده و راه اندازی شده است که از قبل کارهای زیربنایی آن انجام شده است. خیلی از سرمایه گذارها تمایل دارند تا سایت‌های آماده را خریداری کنند و دوست ندارند زمان‌شان را روی یک سایت صفر بگذارند که معلوم نیست بعد از مدتی بگیرد یا نگیرد!

اما خرید یک سایت برای یک دست افراد دیگر معنایی دیگر دارد. تازه‌کارها معمولاً به راه‌اندازی یک سایت از صفر خرید یک سایت می‌گویند!

در حالی که شاید این تعریف از خرید سایت زیاد صحیح نباشد. ولی به هر حال برای این دست افراد، که ممکن است شما هم جزء آنها باشید، توضیحات لازم را ارائه خواهم داد.

خرید یک سایت برای شروع سرمایه گذاری

سایت‌هایی که همین الان درآمد دارند و یا در آینده می‌توانند مستعد درآمدزایی خیلی زیادی باشند، برای خریداران جالب‌ترند.

کسانی که پول دارند بیشتر به دنبال چنین سایت‌هایی برای خرید می‌گردند. کار کردن روی آنها برای توسعه ساده‌تر است و روند پیشرفت آن کاملاً مشخص است. یعنی مدیر سایت تا حد زیادی می‌داند که از الان به بعد باید چه کار کند.

در صورتی که یک سایت وقتی از صفر راه‌اندازی می‌شود، خیلی اوقات باید خیلی از راه‌های مد نظر را طی کرد که بتوان بالاخره یکی یا دو تا از بهترین آنها ر انتخاب نمود.

بسته به اینکه آینده از آن چه بازاری است و چطور آینده پیش بینی می‌شود، باید به سمت سایت‌هایی رفت و سایت‌هایی را خرید که می‌توانند آینده دار باشند. سایت‌های زیادی هستند که به صورت شخصی راه‌اندازی شدند و مدیر آنها دیگر تمایلی به ادامه دادن ندارد. اما شما با دیدن آن ایده‌ای به ذهن‌تان می‌رسد و طرح توسعه‌ای برای آن می‌چیند که فلان کار را بکنید! می‌توانید با خرید یک چنین سایتی کارتان را شروع کنید.

خرید یک سایت برای راه‌اندازی آن

اما اگر قصد راه اندازی یک سایت از صفر را داشته باشید، شما به یک سری موارد نیاز خواهید داشت. اولین و مهم‌ترین آنها هاست و یا فضای میزبانی است که فایل های سایت شما روی آن قرار خواهد گرفت.

بعد از آن باید یک دامنه برای سایت خود انتخاب کنید که همان نشانی سایت شماست. دامنه‌ها پسوندهای مختلف دارند که بسته به نیاز و نوع سایت، باید یک پسوند را انتخاب کنید. مثلا همین سایت ما به نشانی clarotm.ir دارای پسوند ir است.

برای خرید هاست و دامنه می‌توانید از یک فروشنده یا شرکت همزمان هر دوی آنها را تهیه کنید. برای خرید هاست و دامنه پیشنهاد ما سایت talashnet.com است که با ورود به آن می‌توانید طرح هاست مد نظرتان را انتخاب کنید.

کیفیت هاست و قیمت مناسب را همیشه باید در نظر داشته باشید که تلاش نت هر دوی آنها را با هم دارد. برای اطمینان مقایسه‌ای انجام دهید.

برای راه اندازی سایت روی هاست‌تان هم بهترین کار این است که از نرم افزار راه اندازی و مدیریت سایت رایگان وردپرس استفاده کنید.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که کل سایت ما راجع به همین موضوع است و مقالات و ویدیوهای آموزشی زیادی راجع به آن منتشر می‌کنیم.

جمع بندی

چه قصد خرید یک سایت از قبل آماده شده یا دارید و یا قصد ساخت یک سایت جدید، باید دقت کنید که شما نیاز به برنامه ریزی دارید.

باید برای اهدافی که ترسیم کردید برنامه ریزی کنید و به خوبی کار کنید تا بعداً به مشکل نخورید. شاید در ابتدای کار هم نیاز به کمی دانش داشته باشید که با مطالعه و دیدن فیلم های آموزشی ما این اطلاعات هم به دست آمدنی است.

توضیحات بیشتر درباره طراحی سایت

معمولا اصول کار در تیم های برنامه نویسی و ارائه خدمات طراحی سایت در سراسر ایران به این صورت است که ،  طی جلساتی که  با مشتریان برگزار می شود ، همان طور که ذکر شد.

ابتدا هدف از راه اندازی سایت توسط مشتری تعیین و نوع  وب سایت مورد اجرا  هم تعیین می شود.

بعد از آن نوبت به  جلسات  داخلی افراد تیم  برنامه نویسی است که برای مطرح  کردن ایده ها و ارائه طرح های پیشنهادی بر اساس امکانات و ویژگی های مورد نظر مشتری برگزار می شود .

سپس از میان موارد پیشنهادی برای دامنه و طرح گرافیکی سایت ، پروپوزال مورد تایید مشتری  از نظر بازه زمانی و هزینه  ارزیابی شده و در صورت  پذیرش مشتری در دستور کار تیم برنامه نویسی قرار می گیرد .

طراحی سایت : 09395574353

بعد از تایید پروپوزال پیشنهادی توسط مشتری ،  و قبول هزینه  از سوی مشتری ، باید طراحی صفحات وب سایت از نظر زیبایی ظاهری و  تعیین محتوای مناسب ، در برنامه کار تیم برنامه نویسی قرار می گیرد و مراحل بعدی ارائه خدمات طراحی سایت شروع می شود .

ویژگی های ظاهری سایت شامل : رنگ اصلی صفحات ، رنگ های جانبی و مکمل زمینه ، نوع و اندازه فونت  و تصاویر و .. می شود .

محتوا نیز شامل نوع ادبیات و موضوعات مورد نیاز حوزه کسب و کار مشتری و  نحوه قرار گیری آنها در صفحات وب سایت علی الخصوص صفحه نخست سایت می شود .

طراحی سایت در سراسر ایران-سئو-تیم کلارو

ولی خدمات طراحی سایت به اینجا منتهی نمی شود  و با تیم کلارو در ادامه مقاله همراه باشید تا توضیحات مراحل بعدی با جزئیات بیان  شود .

پیش نیاز این مرحله دقیقا اجرای مراحل قبلی کار است . به طوری که بسته به هدف راه اندازی یک سایت و نوع وب سایت ،امکانات و حتی سلیقه مدنظر مشتری  و نوع محتوا و ..  طراحی صفحات سایت بر عهده تیم طراحان گرافیک یک شرکت برنامه نویسی قرار می گیرد .

این تیم براساس  رابط و تجربه کاربری UI و UX کار روی پروژه را شروع می کند . حاصل نهایی کار تیم گرافیک شرکت به صورت یک فایل در اختیار کارفرما قرار می گیرد و پس از تایید یا نیاز به ایجاد تغییرات مجدد در اختیار تیم طراحان گرافیک جهت ویرایش قرار می گیرد .

در این  مرحله از خدمات طراحی سایت ، بعد از تایید طرح گرافیکی سایت توسط کارفرما ، باید این  طرح با کدنویسی به مورد اجرا  درآید . بسیار مهم و ضروری هست که  کدنویسی با رعایت اصول سئو صورت بگیرد .

سئو  در مطرح  شدن سایت و کسب امتیاز بالا در رتبه بندی موتورهای جستجو ، فاکتور بسیار مهمی هست .

مرحله کدنویسی ساختار سایت ، شامل سه گام مهم به ترتیب زیر است :

  • استفاده  ار تگ های HTML به صورت استاندارد و استفاده  از CSS , JS ,و بوت استرپ و برنامه های کابردی مورد نیاز دیگر ، برای ایجاد یک  سایت حرفه ای
  • طراحی ریسپانسیو جهت سازگاری  سایت با تمام نمایشگرها با ابعاد مختلف
  • رعایت متدها و تکنیک های فنی در کدنویسی، برای افزایش سرعت بارگذاری سایت که  نقش بسزایی در بالا بردن امتیاز سئو و بهینه سازی سایت دارد .

 

طراحی سایت حرفه ای به گونه ایست که علاوه بر مخاطبان، موتورهای جستجو را نیز مورد توجه قرار دهد

موتورهای جستجو مانند گوگل نمی توانند سایت را هماهنند یک مخاطب ببینند و علاوه بر آن به جهت اینکه در هنگام جستجو نتایج دقیق تری نشان دهند نیازمند اطلاعات اضافه تری نیز هستند که ممکن است برای مخاطب قابل مشاهده نباشد.

به عنوان مثال اگر وب سایت شما دارای بخشی مانند مقالات است گوگل نیاز دارد بداند تاریخ درج مقاله و یا ویرایش آن چه زمانی است. در حالت عادی این موارد را برای گوگل نشان نمی دهیم اما حالت صحیح این است که این موارد در زمان طراحی  و پیاده سازی استفاده شوند.

اگر وب سایت شما محصولاتی نشان می دهد  گوگل دوست دارد بداند کدام محصول شما از دید مشتریان بهتر است  و آن را در نتایجش منعکس کند  اما  در حالت عادی  گوگل نمی تواند این موارد را تشخیص دهد  مگر اینکه مکانیزمی قرار داده شود.

تا گوگل از نتایج نظر سنجی مخاطبان سایت آگاه گردد. این شکل موارد را با تعریف  schema  می توان در بخش های مختلف پوشش داد و تمامی این موارد از جمله نکاتی هستند که در بهینه سازی و سئو سایت  سایت مهم قلمداد می شوند.
 

  امروزه سایت موفق با شبکه های اجتماعی ارتباط تنگاتنگی دارد

یک سایت حرفه ای و موفق در شبکه های اجتماعی زیاد به اشتراک گذاشته می شود و همچنین بسیاری از مخاطبان دوست دارند رویداد های سایت مورد علاقه خود را در شبکه های اجتماعی دنبال کنند و یا بالعکس برخی مخاطبان دوست دارند ببینند در شبکه های اجتماعی  در مورد این وب سایت چه مطالبی است.

یک مثال جهت بکار بگیری این مزیت نشان داده پست های شبکه های اجتماعی در وب سایت از طریق  api شبکه اجتماعی مربوطه به صورت خودکار است که در وب سایت های خارجی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و این مورد باید در طراحی وب سایت لحاظ شود.

در ایران اشتراک گذاری رویدادهای وب سایت در شبکه های اجتماعی می تواند کاربری و مفید باشد.

 

 می بایست تجربه مخاطبان را تحلیل کند

مدتی پس از مشاهده سایت توسط مخاطبان آن و مرور بخش های مختلف آن لازم است  موارد زیر بررسی و متناسب با آن ها تصمیماتی اتخاذ شود:
–    صفحات ورود چه صفحاتی هستند؟ آن ها را بیشتر مورد توجه و بروز رسانی قرار دهیم
–    صفحاتی که کاربران قبل از بستن سایت در آن ها بوده اند چه صفحاتی هستند؟این صفحات حتما می بایست بررسی شوند چراکه ممکن است محتوای آن،عدم تکمیل آن و یا سایر اشکالات موجود در آن باعث خروج کاربران شده باشند.
–    اکثریت مخاطبان سایت از چه دستگاه هایی استفاده می کنند؟  ممکن است در کمپین تبلیغاتی خود تجدید نظر کنید.
–    اوج بازدیدها در چه ساعات و چه روزهایی هستند؟ ممکن است نیاز باشد تغییراتی در موارد مختلف انجام دهید.
–    آمار بازدید و تأثیرات آن را در زمان شروع کمپین تبلیغاتی با زمان قبل از شروع آن بر روی نمودار نشان داده شود؟ نتیجه کمپین و تأثیرات آن را تحلیل کنید

 

 جهت کسب موفقیت نیازمند سرمایه گذاری، برنامه ریزی  و تحقیق و توسعه است

صرفا سفارش و طراحی سایت حرفه ای  به خودی خود کافی نیست.

متأسفانه در بسیاری از موارد در ایران می بینیم که  هزینه ای هنگفت جهت طراحی سایت صرف می شود اما به دلیل عدم آگاهی و یا مشخص نبودن مسیرحرکت این وب سایت حرفه ای نه تنها موفق نمی شود بلکه حتی در مواردی شروع به کار نمی کند.

سایت حرفه ای نیازمند داشتن مسیری حرفه ای جهت حرکت و پیمودن مسیر نیز هست.باید وقت و نیروی کافی جهت مدیریت سایت و پیش برد اهداف آن  تعیین کرد.طراحی یک سایت حرفه ای  تنها وسیله  شروع کار است و به تنهایی هیچ وقت موفقیتی به همراه نخواهد داشت.

بنابراین نیروی کافی همراه با داشتن تخصص مرتبط  در تمامی بخش های سایت  باید دیده شود.صرفا پرداخت هزینه طراحی وب سایت  حرفه ای نباید به عنوان کل بودجه بخش اینترنتی و وب سایت شما باشد.

بعد از شروع به کار سایت می بایست جهت غنی سازی محتوا و اطلاع رسانی های آن سرمایه گذاری لازم و نیروی متخصص آن را بکار گیرید.حداقل یک نفر آشنا به اینترنت و تولید محتوا به صورت تمام وقت جهت مدیریت وب سایت حتی در مورد وب سایت هایی که بسیار ساده و بدون تعامل با مخاطب هستند نیاز است  نه جهت کد نویسی صرفا جهت مدیریت محتوا و پیش برد  اهداف سایت و مخاطبان آن و شناسایی نیازهای آینده.


با رعایت این موارد به شما اطمینان می دهیم گام های لازم جهت موفقیت را برداشته اید.
اگر از مشترکین تیم کلارو هستنید تنها  کافیست مورد آخر را مورد توجه قراردهید بقیه موارد مربوط به شرکت طراحی سایت شما است و کاملا رعایت شده اند.

 

چرا باید در طراحی سایت خود از یک شرکت طراحی سایت حرفه ای کمک بگیریم؟

داشتن وب سایت برای کسب و کارها در هر صنعتی بسیار مهم میباشد. همچنین این حقیقت وجود دارد که تنها داشتن یک وب سایت ساده کافی نیست. در عوض یک وب سایت منحصر به فرد با کاربری راحت برای رقابت با رقیبان، مورد نیاز است.
به این ترتیب موفقیت آنلاین شما بستگی زیادی به نوع وب سایتی که برای کسب و کارتان طراحی میشود دارد. به همین دلیل است که نحوه طراحی وب سایت شما بسیار اهمیت دارد. بنابرین وب سایت خود را به شرکت حرفه ای طراحی سایت تهران بسپارید.

 

وجود یک وب سایت به کسب و کار شما کمک میکند تا :
•    دارای هویت درفضای اینترنت باشد.
•    به عنوان نقطه اول تماس با کاربران یا مخاطبان گسترده تر باشد.
•    کمک میکند تا ایده ها و پیام های خود را منتشر نمایید.
•    به کسب و کار اجازه میدهد تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کند و گسترده تر شود.
•    بازار بزرگتر و گسترده تری را فراهم میکند.
•    فرصت ارتباط با مخاطبان را فراهم می نماید.
•    امکان ارتباط دو طرفه بین کسب و کار و کاربرانش را فراهم میکند.
•    اشتراک گذاری ایده ها بین کسب و کار و کاربرانش
•    امکان تبلیغات محصولات و خدمات کسب و کارها
•    باعث افزایش فروش و برگشت سرمایه میشود و جریان کسب درآمد را بهبود میبخشد.

 

کاربران اینترنت و وب سایت شما

آیا میدانید کاربران در اینترنت چگونه موضوعی را جستجو میکنند یا چگونه اطلاعات جمع آوری میکنند ؟ آن ها کلمات کلیدی خاصی را در موتورهای جستجو تایپ کرده و نتایج مرتبط با آن را دریافت میکنند.
و شانس اینجاست که وب سایت شما میتواند در بین نتایجی باشد که توسط موتورهای جستجو نمایش داده میشود. و به این ترتیب است که کاربران در اینترنت سایت شما را پیدا میکنند و از سرویس ها یا خدمات شما استفاده کرده یا محصولاتتان را خریداری می نمایند.
نکته ای که وجود دارد این است که کاربران در صورتی در وب سایت شما می مانند که وب سایتتان پر محتوا و دارای طراحی خوبی باشد.
•    در صورتی که وب سایت به درستی و کاربردی طراحی نشده باشد کاربران به سرعت از آن بیرون میروند.
•    اگر راهبری سایت مشکل داشته باشد و پیچیده باشد آن گاه کاربر در همان ثانیه های اول وب سایت را ترک میکند.
•    چنانچه کاربر نتواند به راحتی چیزی را که میخواهد در سایت پیدا کند از سایت بیرون رفته و در سایت های دیگر به دنبال ان میگردد.

طراحی سایت شما بسیار مهم است

کاملاً واضح است که طراحی سایت شما نقش مهمی در عملکرد کلی سایت دارد. عناصر طراحی هستند که به کاربران کمک میکنند تا اطلاعات مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند یا نه.

عناصر طراحی تعیین میکنند که کاربر به سرعت از سایت شما خارج میشود یا در سایت مانده و به تعامل با محصول یا خدمات شما می پردازد.

طراحی خوب یعنی :
•    وب سایت شما به راحتی قابل درک و راهبری میباشد.
•    مخاطب شما به راحتی اطلاعاتی را که میخواهد در وب سایتتان پیدا میکند.
•    میزان فروش بهبود می یابد.

با تخفیف 30% همین حالا سفارش دهید

طراحی سایت در گوگل، طراحی سایت در رویت، طراحی سایت در فتوشاپ، طراحی سایت درامد، طراحی سایت در وردپرس، طراحی سایت در معماری، طراحی سایت در اتوکد، طراحی سایت در اندروید، طراحی سایت در المان، طراحی سایت در وردپرس، طراحی سایت در فتوشاپ، طراحی سایت در گوگل، طراحی سایت در مشهد، طراحی سایت در رویت، طراحی سایت در رشت، طراحی سایت در کرمانشاه، طراحی سایت در بروجرد، طراحی سایت با وردپرس، طراحی سایت با پایتون، طراحی سایت بدون کدنویسی، طراحی سایت با فتوشاپ، طراحی سایت با html،

مطالب پیشنهاد برای شما