اشتراک گذاری این محتوا

میمون نباشیم!

میمون نباشیم!

سلام، توی این مقاله (میمون نباشیم!) درمورد کپی کار های عزیز قراره صحبت کنم براتون.

همون طوری که از تیتر متوجه شدید میمون به تقلید کاری معروف هست چون هرکاری که یک انسان انجام دهند. اون هم میتونه همین رفتار رو انجام بده.

 

توی مطلب قراره در مورد این صحبت کنیم که معایب کپی کردن محتوا چیه؟ و چرا باید از محتوا یونیک و دست نویس شده خودمون استفاده کنیم.

اول بریم ی توضیح مختصر از محتوا چیست؟

محتوا چیست ؟ محتوا بخش مهم و ضروری برای ایجاد ارتباط بین کسب‌و‌کار و مصرف‌کننده است. از طریق محتوا است که مردم اطلاعات برند را پیدا کرده، از آن استفاده نموده و به آن عمل می‌کنند. اکنون که بسیاری از کسب‌وکارها در مورد مدیریت محتوا، توسعه محتوا، استراتژی محتوا و هر چیز دیگر محتوا صحبت می‌کنند، یافتن معنی دقیق محتوا دشوار است.

ما چطور می توانیم از محتوای کپی شده استفاده کنیم، بدون اینکه مشمول پنالتی شویم؟

اولین نکته حفظ حقوق مولف است. با ذکر نام منبع و قرار دادن لینک مستقیم صفحه اصالت منبع را حفظ کنید. اگر حاضر نیستید که تبعات کپی کردن محتوا از صفحات ناشناخته و منابع غیررسمی را بپذیرید، بهتر است بخشی از محتوا را خودتان بنویسید. یک بار مطلب را بصورت کامل بخوانید، نکات کلیدی را در جایی یادداشت کنید و به آن اندازه ای که می توانید بخش هایی از مطلب را تغییر بدهید.

صحبت از تغییرات جزئی نیست. می بایست زبان خود را در متن اضافه کنید و آن را به شکلی در آورید که با متن اولیه تفاوت های آشکاری داشته باشد. البته می توانید بصورت مستقیم از بخش هایی از متن اصلی استفاده کنید، اما این کار را توصیه نمی کنم. در نهایت محتوا را بدون ذکر منبع و به عنوان یم محتوای مستقل و یونیک منتشر نمایید.

فراموش نکنید که اگر از سایت های غیر معتبر برای کپی کردن محتوا استفاده می کنید و به منبع آنها اصالت می بخشید، تنها محتوای خود را در معرض خطر قرار داده یاد، چون اگر منبع مادر از رده خارج شود و لینک شما به یک صفحه ی بسته ارجاع شود، بسیاری از زحمات شما به هدر خواهد رفت.

 

امیدوارم که از این مطلب استفاده کنید تا در مسائل بعدی به مشکل بر نخورید.

 

مطلب پیشنهادی برای شما : روش کسب درآمد از تولید محتوا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
محبوب ترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دوازده =