سوالات متدوال

سوالات پر تکرار کارفرمایان عزیز از مجموعه تیم کلارو

چون با سابقه خوب و مطلوبش میتونه به سرعت کار شما رو انجام بده، نمونه کار های متعددی که دارند

هزینه برای هر نوع خدمات متفاوت است و باید بررسی شود

هر کسب و کار به یک نوع بخصوص خدمات نیاز دارد، به اصطلاح (نمیشه یک نسخه رو نمیشه برای همه پیچید) و به همین خاطر در هزینه تفاوت ایجاد می کند

متخصص امنیت تیم کلارو تمامی راه های نفوذ سایت شما رو میبنده و اگر بعدا مشکلی پیش اومد، یا باگی وجود داشت کاملا رایگان برای شما رفع می شود.

بله، در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید، تیم ما پاسخگو شما هستن

بله، بهینه سازی صفحات سایت شما باعث میشه سرعت لود سایت شما بالا بره، و مشتری که وارد سایت شما میشه وقت زیادی رو صرف لود سایت نکنه و در این صورت باعث افزایش فروش میشه. و در ضمن این رو هم بگم با بهینه سازی صفحات سایت گوگل هم به سایت شما رتبه خوبی میده.

بله چرا که نمیشه امروزه بیشتر کسب و کار ها چه کوچک و چه بزرگ وبسایت دارن و داشتن یک وب سایت اهمیت خیلی بالایی داره، و مخصوصا الان که عصر خرید اینترنتی هست.

شما حداقل 4 برابر هزینه ای که برای وب سایت کردید رو سود می کنید، و اگر این کار رو ادامه بدید تا 20 برابر هم امکان داره چون وب سایت هیچ محدودیت درآمدزایی نداره.

بله وبسایت شخصی به درد افرادی میخوره که میخوان نمونه کارهاشون رو بزارن و مشتری های خودشون رو داشته باشه، مثل فریلنسر ها که دوکاری انجام میدن بهترین گزینه است.

ما تمامی راه های ورود هکر رو به سایت میبندیم، از گزینه قبلی که گفتیم امنیت رو تضمین می کنیم سر سخت تر عمل می کنیم و هیچ راه نفوذی به هکر نمیدیم که بخواد کاری انجام بده.