طراحی سایت
شرکـــــــــتی

سایت شرکتی

راه اندازی سایت شرکتی

 سایت شرکتی برای شروع کار خود اول از همه به یک دامنه و یک هاست عالی نیازمند هست. توضیحات هاست و انتخاب نام دامنه، برای صفحه اصلی سایت حتما باید از حداقل 5 تصویر با کیفیت از محصولات و اعضای شرکت و خدمات شرکت وجود داشته باشد. در غیز این صورت این سایت با یک حفره خالی مواجه می شود. هاست هایی که برای شما در نظر گرفته ایم هاست های لایت اسپید هست که میتواند سرعت سایت شما را تا 4 برابر کند. سرعت بیشتر یعنی افزایش بازدید و سفارش شما پس حتما به این نکته توجه کنید.

نحوه قیمت گذاری طراحی سایت

بحث قیمت گذاری یک موضوع گسترده است. چون این قیمت گذاری بر اساس قابلیت ها و کیفیت سایت شرکتی کاملا متفاوت است و کاهش و افزایش دارد. ولی اگر به دنبال حدودی قیمت طراحی سایت هستید باید به شما بگویم حداقل قیمت یک میلیون تومان است. و این نکته رو هم در نظر داشته باشید که اگر سایت با سیستم وردپرس طراحی شود ارزان تر از طراحی سایت با سیستم اختصاصی خواهد شد.

قیمت طراحی سایت با وردپرس

برای سایت های شرکتی که با وردپرس طراحی می شوند یک حداقلی وجود دارد که در ادامه به شما خواهم گفت، حداقل مبلغ یک میلیون و پانصد هزارتومان شروع می شود تا ده میلیون تومان که جدا از بحث های تبلیغات و دیزاین و … است.

طراحی سایت شرکتی ارزان در تهران

تیم کلارو، این کار را برای شما انجام می دهد و شما میتوانید با خیالی آسوده تمامی کار های از طراحی سایت و دیزاین و طراحی لوگو و… را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.

نکته مهم برای شما عزیزان

لطفا به این نکته توجه داشته باشید در ایام شیوع ویروس کرونا حتما قرارداد های خود را به صورت آنلاین ببندید، تا زنجیره ویروس کرونا را هرچه سریع تر قطع کنیم. لطفا در هنگام سفارش طراحی سایت به نمونه کار های مرتبط مجموعه توجه فرمایید تا از نوع کیفیت آنها با خبر شوید.

تعرفه طراحی سایت

پلن پایه
4.300.000 تومان
پلن حرفه ای
7.500.000 تومان
پلن ویژه
9.700.000 تومان
درخواست مشاوره