اشتراک گذاری این محتوا

طراحی سایت واقعا سخته؟

طراحی سایت چرا اصلا سخته؟!

اگر تازه می خواهید وارد دنیای اینترنت، طراحی سایت شوید، شاید از خودتان سوال کنید که آیا طراحی سایت سخت است؟ و ما قصد دارید در این مقاله به این سوال شما جواب دهیم. طراحی سایت یعنی علم راه اندازی سایت با استفاده از فناوری های مختلف و روش های روز. منظور روش هایی است که روز به روز ممکن است به پیشرفته بودن آنها اضافه شود. پس باید به روز بود و هر روز مطالعه داشت و اطلاعات خودمان را افزایش دهیم. همین الان که شما در حال خواندن این مقاله هستید، عملاً در حال افزایش اطلاعات شخصی خود هستید.

اگر قصد دارید…

اگر قصد دارید طراحی سایت را به عنوان یک شغل انتخاب کنید و از آن کسب درآمد کنید، طبیعتاً باید مسائل فنی مرتبط با آن را بیاموزید و زمان زیادی را باید برای یادگیری آن صرف کنید. البته همین که شروع کنید به نظر می رسد که کار تمام است. چون روی غلطک خواهید افتاد و از ادامه مسیر لذت خواهید برد. این را از روی تجربه عرض می کنیم. ولی باید زمان مورد نیاز را بگذارید و انتشار نداشته باشید که ظرف یک هفته یک طراحی سایت قابلی شوید. حالا بنظرتون طراحی سایت واقعا سخته؟

اما اگر می خواهید

اما اگر می خواهید برای خود، شرکت یا کسب و کار خود یک سایت راه اندازی کنید و تا به حال هیچ گونه تجربه راجع به این کار ندارید، شاید بتوان گفت ظرف یک هفته قادر باشید سایت خود را راه اندازی کنید. حتی شاید خیلی از افراد بگویند که ظرف چند دقیقه بتوانید این کار را انجام دهید. این حرف درست؛ اما افرادی می توانند چنین کار را بکنند که حداقل چندین بار سایت هایی را راه اندازی کردند و توانسته اند حداقل با یک سیستم مدیریت محتوا کار کنند. سوال : طراحی سایت واقعا سخته؟ اگر علاقه باشه هیچ چیز سخت نیست ولی اگر میخواید زمان خودتون رو هدر ندید…

اما شما، اگر حتی هیچ تجربه ای از کار طراحی سایت هم نداشته باشید، نباید نگران باشید. تیم کلارو با هزینه خیلی کم توانید یک سایت شیک داشته باشید تعرفه طراحی سایت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
محبوب ترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =