افزایش بازدید سایت

خرید بازدید سایت

 

افزایش ترافیک سایت-خرید بازدید سایت| تیم کلارو

 

در دنیای امروز اهمیت خرید بازدید سایت بیش از هر زمان دیگری احساس می­شود. دلیل هم این است که  با رشد روز افزون اینترنت و افزایش تعداد وب سایت ها ، وب سایتی موفق خواهد بود که دانش کافی درباره راه های افزایش بازدید سایت واقعی و تضمینی داشته باشد.

اما در میان این رقابت­ ها، متخصصان کامپیوتر را ه­های میانبری به وجود آوردند که راه را برای افزایش بازدید سایت و موفقیت هرچه بیشتر یک وب سایت هموار ساخته است.

این موضوع را هم بگویم که دلیل عمده شکست بعضی از وب سایت ها دیده نشدن توسط کاربران فضای مجازی می باشد . درصورتیکه مدیران این وب سایت ها بتوانند در رابطه با افزایش بازدید سایت موفق عمل کنند این امکان را خواهند داشت که ترافیک واقعی و هدفمند را به سمت وب سایت خود جذب کنند .

در فضای پر رقابت اینترنت تنها با تولید محتوای خوب و باکیفیت و رعایت اصول سئو نمی­توان در این راه موفق شد. زیرا در این فضای پر رقابت خیلی از وب سایت ها در حال استفاده از سیستم افزایش بازدید سایت هستند. پس خرید بازدید سایت برای موفقیت هر چه بیشتر یک سایت بسیار حائز اهمیت است.

چرا باید از سیستم افزایش بازدید سایت استفاده کنم ؟

افزایش ترافیک سایت-خرید بازدید سایت| تیم کلارو

 

وقتی یک وب سایتی را راه اندازی می­کنید، قطعا یکی از مواردی که باید نسبت به آن توجه کافی داشته باشید، افزایش بازدید سایت و ورودی گوگل خواهد بود. وب سایت شما هر چقدر هم که ظاهری زیبا و تولید محتوای با کیفیت و عالی داشته باشد تا زمانیکه  نتوانید بازدید واقعی از کاربران دریافت کنید، تمام تلاش های تان برای رشد و موفقیت وب سایت تان، نتیجه بخش نخواهد بود.

از همین رو یکی از علت های اصلی عدم موفقیت کسب و کارهای آنلاین، عدم موفقیت در افزایش بازدید سایت است .

اهمیت ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت-خرید بازدید سایت| تیم کلارو

 

متأسفانه یا خوشبختانه موتور جست و جوی گوگل نسبت به قبل خیلی سخت به برند ها اعتماد می کند. برای جلب اعتماد این موتور جست و جو و کسب رتبه خوب از نظر آن باید وب سایت شما بازدید کننده زیادی داشته باشد و ترافیک وب سایت تان به حد قابل قبولی برسد .در ادامه به توضیح بیشتر برای به کار گیری دو کلمه “متأسفانه” و “خوشبختانه” می­پردازیم :

متأسفانه به این دلیل که وب سایت هایی که به تازگی شروع به فعالیت کرده اند، باید هزینه های سنگین تبلیغات بنری، کلیکی و کمپین های تبلیغاتی پر هزینه ای بپردازند تا بتوانند چنین اعتباری را برای وب سایت خود ایجاد نمایید! که این شاید برای بعضی از وب سایت­های تازه کار امکان پذیر نباشد و سبب شکست آن­ها در ابتدای راه شود.

خوشبختانه به این دلیل که اگر گوگل به این موضوع سخت گیری نمی­کرد اینترنت پر از محتواهای بی کیفیت می­شد . پس برای رشد و موفقیت هر گونه کسب و کار آنلاین در فضای اینترنت استفاده از سیستم افزایش بازدید سایت اهمیت ویژه ای دارد .

بازدید,سایت,بازدید سایت,خرید بازدید سایت,خرید بازدید,خرید سایت,بازدید سایت وردپرس,بازدید سایت در تهران,بازدید سایت جوملا,بازدید سایت wordpress,بازدید سایت joomla,خرید بازدید سایت وردپرس,خرید بازدید سایت در تهران,خرید بازدید سایت جوملا,خرید بازدید سایت wordpress,خرید بازدید سایت joomla,فروش بازدید سایت وردپرس,فروش بازدید سایت در تهران,فروش بازدید سایت جوملا,فروش بازدید سایت wordpress,فروش بازدید سایت joomla,

افزایش ترافیک سایت و افزایش ورودی از گوگل از آن جهت برای یک وب سایت مهم است که هر چه یک وب سایت بازدید کننده بیشتری دریافت کند موتور جست و جوی گوگل به این نتیجه میرسد که وب سایت شما مورد علاقه کاربران زیادی قرارگرفته است ، در نتیجه اعتبار وب سایت شما افزایش می یابد.

افزایش ترافیک سایت که به دنبال خرید بازدیدسایت و افزایش بازدید سایت ایجاد می­شود سبب کاهش رتبه الکسا و افزایش رتبه وب سایت در گوگل می شود .

مفهوم رتبه الکسا

تمایل به رتبه بندی همیشه در بین انسان­ها وجود داشته است. فضای آنلاین هم، مجموعه ابزارهای گسترده‌ای را در اختیار فعالان خود قرار داده تا بتوانند به روش­های متفاوت، در رتبه بندی‌ها شرکت کرده و خود را با دیگران مقایسه کنند.

یکی از این ابزارهای رتبه بندی،  به وسیله شرکت آمازون تحت عنوان سرویسی به نام “سایت الکسا”  ارائه  می‌شود.

رنک الکسا (Alexa Rank) یا رتبه الکسای وب سایت یکی از شاخص های عملکردی یک وب سایت می­باشد. در سایت الکسا، عدد کوچکتر به معنای رتبه‌ی بهتر است و همان‌طور که می‌توانید حدس بزنید رتبه‌ی سایت‌های گوگل و فیس بوک تک رقمی است.

افزایش ترافیک سایت-خرید بازدید سایت| تیم کلارو

 

به عنوان مثال الکسا سایت دیوار (divar.ir) را در بالا مشاهده می­کنید: عددی که در سمت چپ بالای تصویر نمایش داده شده (۳۶۳) رنک الکسای سایت دیوار در روز مورد بررسی است. این عدد نشان می‌دهد که دیوار در میان کل سایت‌های جهان، رتبه ۳۶۳ را کسب کرده است.

عدد سمت چپ پایین تصویر، رتبه سایت دیوار در میان سایت‌های ایرانی را نشان می‌دهد (۸).

پس علااقه سایت‌ها به کاهش رتبه الکسا موضوعی طبیعی است و بر این اساس، می‌توان گفت عملکرد دیوار در دوره‌ی ۹۰ روزه‌ی مورد بررسی بسیار خوب بوده است. چون رتبه‌ی آن از ۴۰۲ به ۳۶۳ کاهش پیدا کرده است. (البته الکسا نمودار را برعکس قرارداد رایج ترسیم می‌کند. بنابراین کاهش رتبه را به وسیله‌ی بالا رفتن منحنی نمایش می‌دهد).

رتبه الکسا چه چیزی را نشان می‌دهد؟

.  طبق اعلامیه­ی وب سایت الکسا ، ملاک رتبه بندی وب‌سایت‌ها تعداد بازدیدکنندگان و متوسط تعداد صفحاتی که هر نفر در سایت بازدید کرده می­باشد. بنابراین هرچه افزایش بازدید سایت بیشتر باشد، رتبه الکسا وب سایت بهتر خواهد بود.  البته در گزارش الکسا پارامترهای دیگری مانند نرخ بانس و متوسط مدت زمان حضور کاربران در سایت هم ارائه می‌شود، اما این پارامترها در محاسبه‌ی رتبه سایت‌‌ها مورد استفاده قرار نمی‌گیرند

احتمال زیاد می‌دانید که کسب و کارهای متعددی در ایران وجود دارند که در ازاء دریافت مبلغ مشخصی، با روش‌هایی میانبر رتبه الکسا سایت شما را کاهش می­دهند. این روش‌ها واقعاً سریع عمل می‌کنند، گرچه تولید محتوای با کیفیت و رعایت اصول سئو به مرور زمان می­تواند در افزایش بازدید سایت مؤثر باشد اما این کار زمان زیادی می­برد.

امروزه متخصصان روش های میانبر زیادی برای رفع این مشکل ایجاد کردند. که یکی از این روش­های میانبر و سریع  افزایش بازدید سایت با ربات می­باشد.اگر افزایش بازدید سایت واقعی تضمینی مدنظر شما است پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزار افزایش بازدید تیم کلارو می­باشد. این ربات افزایش بازدید سایت ویژگی­های خاصی دارد که شما را از استفاده از هر روش دیگری بی­نیاز می­کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در باره این روش افزایش بازدید سایت کافیست اینجا را کلیک کنید

نتیجه گیری:

افزایش ترافیک سایت-خرید بازدید سایت| تیم کلارو

 

ما در این مقاله سعی کردیم به شما درباره اهمیت خرید بازدید سایت و به کارگیری روش های افزایش بازدید سایت توضیح بدهیم.

خرید بازدید سایت منجر به افزایش بازدید سایت و در نتیجه افزایش ترافیک سایت می­شود که این موضوعی حیاتی برای رشد و موفقیت در همه کسب و کارهای آنلاین می­باشد. برای موفقیت کسب و کارتان در فضای اینترنت فقط تولید محتوای با کیفیت و سئو شده کافی نیست ، وبسایت شما باید دیده شود تا تولید محتوای شما هم اثرگذار باشد.

وبسایت خوب بدون بازدید مثل یک فروشگاهی می­ماند که اجناس با کیفیت و خوبی دارد اما پاخوری ندارد ، پس دیده شدن موضوع بسیار مهم در رشد و موفقیت هر کسب و کار می­باشد. از طرف دیگر افزایش بازدید سایت با تبلیغات بنری، کلیکی و کمپین های تبلیغاتی برای وب سایت­ها به خصوص برای وب سایت­های تازه تأسیس بسیار پرهزینه می­باشد.

خرید بازدید سایت با افزایش ورودی گوگل و کاهش رتبه الکسا منجر به افزایش بازدید و ترافیک وب سایت می­شود. پس از راه های افزایش بازدید سایت واقعی، خرید بازدید سایت است . به این منظور نرم افزار افزایش بازدید سایت تیم کلارو یک روش مطمئن برای افزایش بازدید سایت تضمینی واقعی میباشد جهت اطلاعات بیشتر از این نرم افزار کافیست اینجا را کلیک کنید.

 

اگر مطلب برایتان مفید بوده باشد، مقاله را با دوستانتان به اشتراک بگذارید تا آن­ها هم بهره ببرند .

هرگونه سؤال یا نظری دارید با ما در میان بگذارید.

 

نویسنده : خانم گلناز تکه

امتیاز این مطلب از نظر شما
4/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =