افزایش بازدید سایت

خرید بازدید سایت

در دنیای امروز اهمیت خرید بازدید سایت بیش از هر زمان دیگری احساس می­شود. دلیل هم این است که  با رشد روز افزون اینترنت و افزایش تعداد وب سایت ها ، وب سایتی موفق خواهد بود که دانش کافی درباره راه های افزایش بازدید سایت واقعی و تضمینی داشته باشد.

اما در میان این رقابت­ ها، متخصصان کامپیوتر را ه­های میانبری به وجود آوردند که راه را برای افزایش بازدید سایت و موفقیت هرچه بیشتر یک وب سایت هموار ساخته است.

این موضوع را هم بگویم که دلیل عمده شکست بعضی از وب سایت ها دیده نشدن توسط کاربران فضای مجازی می باشد . درصورتیکه مدیران این وب سایت ها بتوانند در رابطه با افزایش بازدید سایت موفق عمل کنند این امکان را خواهند داشت که ترافیک واقعی و هدفمند را به سمت وب سایت خود جذب کنند .

در فضای پر رقابت اینترنت تنها با تولید محتوای خوب و باکیفیت و رعایت اصول سئو نمی­توان در این راه موفق شد. زیرا در این فضای پر رقابت خیلی از وب سایت ها در حال استفاده از سیستم افزایش بازدید سایت هستند. پس خرید بازدید سایت برای موفقیت هر چه بیشتر یک سایت بسیار حائز اهمیت است.

 

لیست قیمت و تعرفه بازدید سایت

پیشنهاد اول پیشنهاد دوم پیشنهاد سوم
تعداد بازدید 1000 تعداد بازدید 5000 تعداد بازدید 1000
استراتژی سئو خیر استراتژی سئو بله استراتژی سئو بله
کلیک گوگل خیر کلیک گوگل خیر کلیک گوگل بله
ضمانت بازدید بله ضمانت بازدید بله ضمانت بازدید بله
هزینه 20.000 هزینه 125.000 هزینه 20.000
تعرفه هر بازدید 20 تعرفه هر بازدید 25 تعرفه هر بازدید 30

 

 

چرا باید از سیستم افزایش بازدید سایت استفاده کنم ؟

وقتی یک وب سایتی را راه اندازی می­کنید، قطعا یکی از مواردی که باید نسبت به آن توجه کافی داشته باشید، افزایش بازدید سایت و ورودی گوگل خواهد بود. وب سایت شما هر چقدر هم که ظاهری زیبا و تولید محتوای با کیفیت و عالی داشته باشد تا زمانیکه  نتوانید بازدید واقعی از کاربران دریافت کنید، تمام تلاش های تان برای رشد و موفقیت وب سایت تان، نتیجه بخش نخواهد بود.

از همین رو یکی از علت های اصلی عدم موفقیت کسب و کارهای آنلاین، عدم موفقیت در افزایش بازدید سایت است .

اهمیت ترافیک سایت

متأسفانه یا خوشبختانه موتور جست و جوی گوگل نسبت به قبل خیلی سخت به برند ها اعتماد می کند. برای جلب اعتماد این موتور جست و جو و کسب رتبه خوب از نظر آن باید وب سایت شما بازدید کننده زیادی داشته باشد و ترافیک وب سایت تان به حد قابل قبولی برسد .در ادامه به توضیح بیشتر برای به کار گیری دو کلمه “متأسفانه” و “خوشبختانه” می­پردازیم :

متأسفانه به این دلیل که وب سایت هایی که به تازگی شروع به فعالیت کرده اند، باید هزینه های سنگین تبلیغات بنری، کلیکی و کمپین های تبلیغاتی پر هزینه ای بپردازند تا بتوانند چنین اعتباری را برای وب سایت خود ایجاد نمایید! که این شاید برای بعضی از وب سایت­ های تازه کار امکان پذیر نباشد و سبب شکست آن­ها در ابتدای راه شود.

خوشبختانه به این دلیل که اگر گوگل به این موضوع سخت گیری نمی­کرد اینترنت پر از محتواهای بی کیفیت می­شد . پس برای رشد و موفقیت هر گونه کسب و کار آنلاین در فضای اینترنت استفاده از سیستم افزایش بازدید سایت اهمیت ویژه ای دارد. معایب خرید سایت

بازدید,سایت,بازدید سایت,خرید بازدید سایت,خرید بازدید,خرید سایت,بازدید سایت وردپرس,بازدید سایت در تهران,بازدید سایت جوملا,بازدید سایت wordpress,بازدید سایت joomla,خرید بازدید سایت وردپرس,خرید بازدید سایت در تهران,خرید بازدید سایت جوملا,خرید بازدید سایت wordpress,خرید بازدید سایت joomla,فروش بازدید سایت وردپرس,فروش بازدید سایت در تهران,فروش بازدید سایت جوملا,فروش بازدید سایت wordpress,فروش بازدید سایت joomla,

افزایش ترافیک سایت و افزایش ورودی از گوگل از آن جهت برای یک وب سایت مهم است که هر چه یک وب سایت بازدید کننده بیشتری دریافت کند موتور جست و جوی گوگل به این نتیجه میرسد که وب سایت شما مورد علاقه کاربران زیادی قرارگرفته است ، در نتیجه اعتبار وب سایت شما افزایش می یابد.

افزایش ترافیک سایت که به دنبال خرید بازدیدسایت و افزایش بازدید سایت ایجاد می­شود سبب کاهش رتبه الکسا و افزایش رتبه وب سایت در گوگل می شود .

مفهوم رتبه الکسا

تمایل به رتبه بندی همیشه در بین انسان­ها وجود داشته است. فضای آنلاین هم، مجموعه ابزارهای گسترده‌ای را در اختیار فعالان خود قرار داده تا بتوانند به روش­های متفاوت، در رتبه بندی‌ها شرکت کرده و خود را با دیگران مقایسه کنند.

یکی از این ابزارهای رتبه بندی،  به وسیله شرکت آمازون تحت عنوان سرویسی به نام “سایت الکسا”  ارائه  می‌شود.

رنک الکسا (Alexa Rank) یا رتبه الکسای وب سایت یکی از شاخص های عملکردی یک وب سایت می­باشد. در سایت الکسا، عدد کوچکتر به معنای رتبه‌ی بهتر است و همان‌طور که می‌توانید حدس بزنید رتبه‌ی سایت‌های گوگل و فیس بوک تک رقمی است.

 

به عنوان مثال الکسا سایت دیوار (divar.ir) را در بالا مشاهده می­کنید: عددی که در سمت چپ بالای تصویر نمایش داده شده (۳۶۳) رنک الکسای سایت دیوار در روز مورد بررسی است. این عدد نشان می‌دهد که دیوار در میان کل سایت‌های جهان، رتبه ۳۶۳ را کسب کرده است.

عدد سمت چپ پایین تصویر، رتبه سایت دیوار در میان سایت‌های ایرانی را نشان می‌دهد (۸).

پس علااقه سایت‌ها به کاهش رتبه الکسا موضوعی طبیعی است و بر این اساس، می‌توان گفت عملکرد دیوار در دوره‌ی ۹۰ روزه‌ی مورد بررسی بسیار خوب بوده است. چون رتبه‌ی آن از ۴۰۲ به ۳۶۳ کاهش پیدا کرده است. (البته الکسا نمودار را برعکس قرارداد رایج ترسیم می‌کند. بنابراین کاهش رتبه را به وسیله‌ی بالا رفتن منحنی نمایش می‌دهد).

رتبه الکسا چه چیزی را نشان می‌دهد؟

.  طبق اعلامیه­ی وب سایت الکسا ، ملاک رتبه بندی وب‌سایت‌ها تعداد بازدیدکنندگان و متوسط تعداد صفحاتی که هر نفر در سایت بازدید کرده می­باشد. بنابراین هرچه افزایش بازدید سایت بیشتر باشد، رتبه الکسا وب سایت بهتر خواهد بود.  البته در گزارش الکسا پارامترهای دیگری مانند نرخ بانس و متوسط مدت زمان حضور کاربران در سایت هم ارائه می‌شود، اما این پارامترها در محاسبه‌ی رتبه سایت‌‌ها مورد استفاده قرار نمی‌گیرند

احتمال زیاد می‌دانید که کسب و کارهای متعددی در ایران وجود دارند که در ازاء دریافت مبلغ مشخصی، با روش‌هایی میانبر رتبه الکسا سایت شما را کاهش می­دهند. این روش‌ها واقعاً سریع عمل می‌کنند، گرچه تولید محتوای با کیفیت و رعایت اصول سئو به مرور زمان می­تواند در افزایش بازدید سایت مؤثر باشد اما این کار زمان زیادی می­برد.

امروزه متخصصان روش های میانبر زیادی برای رفع این مشکل ایجاد کردند. که یکی از این روش­های میانبر و سریع  افزایش بازدید سایت با ربات می­باشد.اگر افزایش بازدید سایت واقعی تضمینی مدنظر شما است پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات بازدید وبسایت است.

 

نتیجه گیری:

ما در این مقاله سعی کردیم به شما درباره اهمیت خرید بازدید سایت و به کارگیری روش های افزایش بازدید سایت توضیح بدهیم.

خرید بازدید سایت منجر به افزایش بازدید سایت و در نتیجه افزایش ترافیک سایت می­شود که این موضوعی حیاتی برای رشد و موفقیت در همه کسب و کارهای آنلاین می­باشد. برای موفقیت کسب و کارتان در فضای اینترنت فقط تولید محتوای با کیفیت و سئو شده کافی نیست ، وبسایت شما باید دیده شود تا تولید محتوای شما هم اثرگذار باشد.

وبسایت خوب بدون بازدید مثل یک فروشگاهی می­ماند که اجناس با کیفیت و خوبی دارد اما پاخوری ندارد ، پس دیده شدن موضوع بسیار مهم در رشد و موفقیت هر کسب و کار می­باشد. از طرف دیگر افزایش بازدید سایت با تبلیغات بنری، کلیکی و کمپین های تبلیغاتی برای وب سایت­ها به خصوص برای وب سایت­های تازه تأسیس بسیار پرهزینه می­باشد.

 

افزایش ترافیک سایت یکی از وظایف اصلی یک مدیر سایت

افزایش ترافیک سایت یکی از وظایف اصلی یک مدیر سایت است. چون هر چقدر هم که کالاها و خدمات ارائه شده در سایت او خوب باشد، اما بازدیدکننده ای در سایت او نباشد، او می خواهد این کالاها و خدمات را به چه کسانی بفروشد و درآمد کسب کند؟

بنابراین سایتی که بازدید کننده ای ندارد نمی تواند در تجارت اینترنتی خود موفق باشد. راه های زیادی برای افزایش ترافیک وب سایت وجود دارد که می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید.

در مطالعه ای در سال 2015 بر روی بهترین فروشگاه های مجازی، مشخص شد که نزدیک به 60 درصد از محتوای فروشگاه ها از تصاویر تشکیل شده است. نکته ترسناک این است که اکثر سایت ها اصلا از ویژگی های بهینه سازی تصویر استفاده نمی کنند. جالب است بدانید که گوگل نیز از سرعت باز شدن وب سایت به عنوان یکی از معیارهای رتبه بندی خود استفاده می کند، به این معنی که هر چه یک وب سایت سریعتر باز شود، رتبه بالاتری در سئو خواهد داشت.

 

تاثیر سرعت پایین وبسایت در فروش

سرعت پایین احتمال فروش شما را کاهش می دهد. بهینه سازی تصاویر، ویدیوها و سایر محتوای سایت شما باعث افزایش سرعت باز شدن صفحه و بهبود عملکرد سایت می شود. هرگز فراموش نکنید که نوشتن مقاله و محتوای طولانی بیش از 1000 کلمه مساوی است با افزایش تعداد اشتراک گذاری ها و لینک ها. اگرچه در کشور ما از این قضیه استقبال نشد، اما واقعیت این است که محتوای طولانی تاثیر بیشتری در جلب توجه مخاطب دارد. باید بدانید که یکی از نکات مهم در افزایش بازدیدکنندگان واقعی محتوای مفید است.

اما با یک لینک خارجی، باید به صفحه ای در سایت دیگری لینک دهید. نکته ای که در مورد لینک های ورودی باید به آن توجه کنید این است که نباید زیاد لینک دهید و به سایت هایی با رتبه پایین گوگل که امتیاز منفی دارند لینک ندهید.

 

بهترین مکان برای تبلیغات

بهترین مکان برای تبلیغات یا تولید محتوا شبکه های اجتماعی است. با ایجاد یک حساب کاربری با نام فروشگاه یا شرکت خود، آن را در شبکه های اجتماعی نمایندگی می کنید. می توانید محتوایی را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید که مشتریان را جذب کند. یکی از جنبه های مثبت شبکه های اجتماعی، حضور زیاد آن ها است، زیرا افراد روزانه چندین ساعت را در شبکه های اجتماعی سپری می کنند. به نظر من اینستاگرام بهترین راه برای تبلیغ و جذب کاربر است. این روش بسیار کاربردی است و اگرچه ایمیل یک سیستم ارتباطی قدیمی است، اما هر سال 4 درصد پیشرفت می کند.

ابزارهای بازاریابی ایمیل مختلفی وجود دارد، mailchip یک افزونه وردپرس است که طرفداران زیادی دارد. این روش آخرین روش است. تا حد امکان به جای این روش از روش های بالا استفاده کنید. اما گاهی چاره ای جز این نیست. این روش چیست و چگونه کار می کند؟

امتیاز این مطلب از نظر شما
4/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − یک =